Raty i leasing

Leasing:

Często firmy leasingowe obawiają się inwestycji w sprzęt pro audio, który jest dla nich dziedziną nieznaną i ryzykowną, i odmiawiają finansowania tego typu przedsięwzięć.

Na szczęście podczas naszej wieloletniej współpracy z jedną z większych firm leasingowych, istniejącą od lat 70. międzynarodową grupą Grenkeleasing, udało się wypracować procedury, które pomogły już niejednemu studiu w Polsce uzbroić się w prawdziwie profesjonalne urządzenia, jak konsolety czy zaawansowany outboard. Często jest to jedyny możliwy sposób, by tego tyou zakup zrealizować.

Współpracujemy również z innymi instytucjami finansowymi pozwalającymi zrealizować plany inwestycyjne związane ze sprzętem pro audio.

Z przyjemnością pomożemy w przeprowadzeniu całej procedury formalnej.

System ratalny:

O ile leasing dostępny jest tylko dla firm i inwestycji powyżej 10 000 pln, o tyle małe zakupy firmowe i inwestycje prywatne sfinansować można za pomocą prostej procedury ratalnej. 

Oczywiście pomagamy również w formalnej realizacji takiego zakupu.

Zapraszamy!

Ta strona korzysta z plików cookie, które pomagają nam optymalizować korzystanie z serwisu. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK | Więcej informacji