Vovox (38)

Firma VOVOX została założona w 2002 roku przez inżyniera technologii produkcji Jürga Vogta. Pierwsze kilka lat upłynęło na intensywnych badaniach, w których założyciela wspomagał muzyk Kaspar Kramis i którego pomysły wpłynęły na powstanie wielu prototypów i konceptów, które następnie były tworzone i testowane. Na krótko przed przed założeniem firmy Jürg Vogt miał swój przełomowy moment, czego rezultatem był nowatorski projekt, który stał się bazą dla najwyższej jakości kabli instrumentalnych i studyjnych. Wyjątkowość produktów kabli VOVOX to przedewszystkim połączenie wybitnie brzmiących przewodów z optymalnym użytkowaniem konstrukcji opartych na pojedynczym, masywnym rdzeniu. Następnie zamieniając sceptycyzm w entuzjazm, pracownikom firmy udało się przekonać wielu zawodowych muzyków i realizatorów dźwięku, że kable VOVOX to pierwsza liga.

Przewody VOVOX składane są ręcznie w szwajcarskiej placówce firmy położonej w okolicach Lucerny, część produkcji powstaje w zaprzyjaźnionych, położonych w Szwajcarii lub blisko jej granic placówkach, a dostawcy zagraniczni są wykorzystywani wyłącznie w sytuacjach kiedy wymogi jakościowe firmy są tak specyficzne, że nie mogą być wykonane lokalnie. Wszystkie kable, włączając w to elementy lutowane powstają w przyjaznej środowisku technologii bezołowiowej. 

 

 

 

więcej »

Ta strona korzysta z plików cookie, które pomagają nam optymalizować korzystanie z serwisu. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK | Więcej informacji