Inward Connections (6)

Inward Connections to firma powstała w 1987r. w Los Angeles, na czele której stoi Steve Firlotte, uznany w branży profesjonalnych urządzeń audio projektant. Jednym z pierwszych produktów firmy był modularny, w pełni lampowy system audio - Vac Rac TM, który wytyczył ścieżkę dla kolejnych urządzeń, w tym w pełni separowanego systemu odsłuchowego DMS Discreet Monitoring System, będącego pierwszym tego typu  rozwiązaniem, zamkniętym w obudowie typu rack 19”. Wspólpracując z uznanym w świecie urządzeń audio projektantem Stevem Barkerem oraz zdobywcą srebrnego medalu AES, Johnem Hallem, firma rozwinęła skrzydła i stała się jednym z lepiej strzeżonych sekretów w branży. Warto zauważyć, że stworzony przez Johna Halla, w pełni separowany system pracujących w klasie A bloków wzmocnienia, jest wykorzystywany wyłącznie w produktach firmy Inward Connections.

Oprócz produktów powstałych z myślą o ciągle rozrastającej się ofercie Inward Connections, Steve Firlotte zajmuje się również projektowaniem customowych preampów mikrofonowych, equalizerów, mikserów, czy konsolet chętnie wykorzystywanych przez profesjonalnych muzyków, realizatorów, czy masteringowców. Współpracując z utalentowanym projektantem Ianem Gardinerem, przygotowywali konsolety na zamówienie takich klientów jak Flea, basista zespołu Red Hot Chili Peppers, alternatywnego zespołu Weezer, czy światowej sławy producenta i muzyka, Daniela Lanoisa. Obaj projektanci są również odpowiedzialni za stworzenie pierwszej, w pełni konfigurowalnej konsolety dla urządzeń z serii 500. 

 

Z produktów Innward Connections korzystają takie sławy jak: Lenny Kravitz, Eddie Kramer, Chris Lord-Alge, czy Michael Beinhorn.  

 

więcej »

Ta strona korzysta z plików cookie, które pomagają nam optymalizować korzystanie z serwisu. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK | Więcej informacji