Gem Audio Labs (4)

GEM Audio Labs, wcześniej znana jako Generic Audio, to niewielka, butikowa firma powstała we Wrocławiu z inicjatywy Bartosza Radziszewskiego. Jego pasja, wiedza, doświadczenie i nieszablonowe pomysły zostały docenione niemalże natychmiast przez profesjonalistów ze wielkiego świata. Jednym z pierwszych klientów, którzy zdecydowali się na zakup Preceptora, był George Shilling, legendarna w kręgach pro audio postać, którego opinia znaczy więcej niż rekomendacja niejednego słynnego i poważanego realizatora. George jednocześnie opublikował na łamach międzynarodowego magazynu Resolution recenzję, od której rozpoczął się triumfalny pochód firmy GEM Audio Labs.

Bezkompromisowe podejście, dbałość o szczegóły, precyzja i wyrafinowane brzmienie zapewniły już stałe miejsce marce GEM Audio Labs w światowej czołówce pro audio. Dzięki rewelacyjnemu stosunkowi ceny do jakości, ręcznej selekcji elementów i ręcznemu montażowi, oraz niebanalnemu działaniu, urządzenia tej marki to gwarancja nie tylko klasy, ale i niepowtarzalnego brzmienia.

 

więcej »

Ta strona korzysta z plików cookie, które pomagają nam optymalizować korzystanie z serwisu. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK | Więcej informacji