Czytelnia

Antelope Audio FPGA: Auraverb

11 października 2017

Czy Ty wciąż płacisz za efekty, których używasz? Stale rozrastająca się darmowa biblioteka Antelope Audio jest zawsze otwarta dla każdego z użytkowników interfejsów tego producenta.
Antelope Audio FPGA: Auraverb

 

AuraVerb to wtyczkowy efekt pogłosowy wykorzystujący autorski 64-bitowy chip FPGA (Field Programmable Gate Array), teraz dostępny za darmo dla wszystkich użytkowników interfejsów Antelope. Algorytm przygotowany przez zespół matematyków, wliczając w to założyciela firmy, Igora Levina, umożliwia użytkownikowi wykorzystanie 24 doskonałych, customowych presetów, zaprojektowanych przez Brian’a Vibbertsa, pięciokrotnego zdobywcę nagrody Grammy. Każdy z presetów został dostosowany do współpracy z różnymi instrumentami, biorąc również pod uwagę różnice w stylach muzycznych.

Dodatkowo, za pomocą 8 software’owych potencjometrów, w tym autorskich - “Color” oraz “Richness”, możliwe jest uzyskanie szerokiej gamy własnych ustawień, od tych ciemniej szych, analogowo brzmiących, po jasne, pełne prezencji pogłosy i dopasowanie ich zawartości w sygnale źródłowym.

Dla fanów kreowania przestrzeni w nagraniach pogłos AuraVerb to rzecz niezbędna!

Specyfikacja:

  • 24 customowe presety zaprojektowane przez Brian’a Vibbertsa
  • Możliwość kreowania własnych ustawień i dzielenia się nimi z innymi użytkownikami
  • 8 potencjometrów regulujących parametry, w tym autorski “Color” oraz “Richness”
  • PreDelay umożliwiający opóźnienie do 150ms
  • Analogowo brzmiące wykończenia fali, niezależnie od jej długości

Możliwość wysłania sygnału z dowolnej platformy DAW jako hardware’owy insert

« poprzedni następny »

Ta strona korzysta z plików cookie, które pomagają nam optymalizować korzystanie z serwisu. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK | Więcej informacji