Aktualności

Wakacyjna promocja na Royer Labs R-101

12 lipca 2015

Firma Royer Labs przygotowała wakacyjną niespodziankę: specjalną ofertę na mikrofon R-101. Ten wspaniały mikrofon kosztuje teraz 3599 pln zamiast 4550 pln!*
Wakacyjna promocja na Royer Labs R-101

Firma Royer Labs przygotowała wakacyjną niespodziankę: specjalną ofertę na mikrofon R-101.

Ten wspaniały mikrofon kosztuje teraz 3599 pln zamiast 4550 pln!*

Royer R-101 to mikrofon bardzo zbliżony brzmieniowo do klasycznego Royera R-121.

Mikrofony wstęgowe Royer Labs od wielu lat używane są przez czołowych realizatorów na świecie do rejestracji gitar elektrycznych, instrumentów dętych, ale również i innych źródeł. Jeśli chcesz nagrać gitarę elektryczną w najbardziej rasowy sposób, najlepiej zrób to mikrofonem Royer! 

Royer R-101  wyposażony jest w elastyczny uchwyt i umieszczony w niewielkiej walizce, pozwalającej na bezpieczny transport i przechowywanie.

Doskonale sprawdza się nie tylko studiu, ale i podczas koncertów, przede wszystkim dzięki elastycznemu mocowaniu wstęgi wewnątrz mikrofonu oraz specjalnej, wewnętrznej trójwarstwowej osłonie przeciwpodmuchowej. Osłona skutecznie redukuje też efekt zbliżeniowy, co istotne w przypadku bliskiego mikrofonowania głośnych gitar elektrycznych. 

Obejrzyj video o mikrofonie Royer R-101, by dowiedzieć się, czym różni się R-101 od modelu R-121, i jak za pomocą R-101 nagrać gitarę elektryczną.

Przeczytaj, nasz przetłumaczony na polski ‘Poradnik dla realizatorów’ napisany przez specjalistów z firmy Royer Labs, jak nagrywać za pomocą mikrofonów wstęgowych.

Przeczytaj o mikrofonach wstęgowych i firmie Royer.

Posłuchaj na stronie producenta próbek ukazujących różnice pomiędzy R-101 a R-121

* Podana cena brutto. Promocja trwa do 31. sierpnia, jednak cena uzależniona jest od aktualnego kursu walut. 

 

« poprzedni następny »

Ta strona korzysta z plików cookie, które pomagają nam optymalizować korzystanie z serwisu. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK | Więcej informacji