Aktualności

Slate Digital VMS: pakiet pięciu mikrofonów za darmo tylko do 31. grudnia 2016!

15 sierpnia 2016

Tylko do 31. grudnia 2016 potrwa promocja Slate Digital VMS: do wszystkich zakupionych oraz zamówionych i opłaconych do tego czasu mikrofonów dołączony będzie gratis pakiet 'Classic Tubes 2', zawierający pięć dodatkowych emulacji mikrofonów. Po 1. stycznia 2017 pakiet będzie kosztował dodatkowo $500.
Slate Digital VMS: pakiet pięciu mikrofonów za darmo tylko do 31. grudnia 2016!

Pakiet ‘Classic Tubes 2’ zawiera pięć dodatkowych emulacji klasycznych mikrofonów lampowych, współpracujących z systemem VMS firmy Slate Digital.

FG-12, czyli AKG C12, posiada aksamitną i ciepłą barwę, charakterystyczną dla najlepszych, vintage’owych egzemplarzy tego modelu.

FG-800M to ciemniejsze wcielenie klasycznego Sony C-800. Jeśli pokochałeś FG-800, ale oczekujesz mniejszej ilości sybilantów i ciemniejszej barwy, z pewnością pokochasz FG-800M.

FG-M7 to połączenie Shure’a SM7B, mikrofonu, któremu wokal Michaela Jacksona na albumie ‘Thriller’ zawdzięcza swój niepowtarzalny charakter, i Telefunkena U47 z jego wyjątkowym, środkowym pasmem. Punchy & crispy!

FG-269 to z kolei emulacja Neumanna M269, rzadkiego klasyka bazującego na konstrukcji U67, ale dzięki innej lampie czystszego i o bardziej otwartym brzmieniu. FG-289 to jednocześnie ulubiony mikrofon Stevena Slate’a.

FG-67 emuluje brzmienie Neumanna U67, grubego i lekko ciemnego klasyka. Ten uniwersalny mikrofon doskonale sprawdza się między innymi w zastosowaniu do wokalu, fortepianu, ale i tomów. W tym ostatnim zastosowaniu jest ulubionym wyborem Stevena Slate’a.

Tu znajdziesz materiały audio z porównaniem emulacji do ich klasycznych pierwowzorów.

« poprzedni następny »

Ta strona korzysta z plików cookie, które pomagają nam optymalizować korzystanie z serwisu. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK | Więcej informacji