Aktualności

Nowości 139. AES 2015 @ NYC

6 grudnia 2015

Podczas 139. konwencji AES w Nowym Jorku producenci z naszej oferty zaprezentowali kilka naprawdę ciekawych nowości. O ile bowiem konwencje AES odbywające się w Europie to przede wszystkim wykłady i spotkania na gruncie naukowym, o tyle nowojorska edycja to również ogromny show i miejsce wielu premier.
Nowości 139. AES 2015 @ NYC

Wade z firmy Chandler Limited zaprezentował reinkarnację legendarnego kompresora, znanego z nagrań the Beatles, Altec RS-124. Jest to o tyle wyjątkowe urządzenie, że Wade jako pierwsza osoba z zewnątrz zyskał dostęp do oryginalnych schematów, notatek i dokumentacji tego urządzenia. Kompresor nosi nazwę po prostu Chandler Limited RS-124.

Dave Hill, konstruktor Crane Song, pokazał nową rewizję swojego flagowego produktu, Avocet IIA, który zyskał nowy przetwornik DA i kilka funkcji.

Ów przetwornik można również kupić jako odrębne urządzenie, Crane Song Solaris Quantum DA Converter.

Antelope Audio to firma, której produkty biją rekordy funkcjonalności. Tak jest i tym razem. Pokazała Oriona 32, swój sztandarowy, trzydziestodwukanałowy przetwornik, w dwóch nowych odsłonach: Orion 32 + ze złączem Thunderbolt oraz Orion 32 Studio z całą baterią przedwzmacniaczy.

Mytek zastąpił czteroletni przetwornik Stereo 192 DSD DAC nowym urządzeniem, Brooklyn DAC. To całkowicie nowa konstrukcja, która w tym budżecie nie ma sobie równych.

AMS Neve, legendarna marka, ma w swojej ofercie nowe wcielenie równie legendarnej i przez wielu bardzo poszukiwanej konsolety, w wielu dużych studiach używanej jako 'side car'. To AMS Neve BCM10/2 Mk2.

 

 

 

« poprzedni następny »

Ta strona korzysta z plików cookie, które pomagają nam optymalizować korzystanie z serwisu. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK | Więcej informacji