Aktualności

Mytek i Sveda Audio na wystawie Audio Show 2013

10 listopada 2013

Jak co roku, pokazaliśmy na podczas tej najważniejszej krajowej wystawy sprzętu hifidelity nasze największe gwiazdy: firmy Mytek i Sveda Audio. Słuchając muzyki można było obejrzeć batikowe wizerunki znanych muzyków, w tym takich, których spotkać można było w naszym pokoju osobiście :)
Mytek i Sveda Audio na wystawie Audio Show 2013

Ja co roku, pokazaliśmy na podczas tej najważniejszej krajowej wystawy sprzętu hifidelity nasze największe gwiazdy: firmy Mytek i Sveda Audio. Przetworniki DSD DAC to ciągle rzadkość w grupie cenowej. w jakiej znajduje się Mytek. Jak można było usłyszeć w naszym pokoju odsłuchowym, różnica między PCM a DSD potrafi być znacząca.

Firma Sveda Audio zaprezentowała po roku od swojego debiutu, dwie wariacje na temat monitorów DAPO: wersję z upgrade'owanymi tweeterami oraz otwartą, która zgrała w sposób kompletnie inny. W czasie tego roku model DAPO podbił serca wielu z Was, często też odnajdując swoje stałe miejsce w reżyserkach największych i najważniejszych studiów nagraniowych w Polsce. 

« poprzedni następny »

Ta strona korzysta z plików cookie, które pomagają nam optymalizować korzystanie z serwisu. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK | Więcej informacji