Aktualności

Mytek Brooklyn DAC: program przedsprzedaży

19 października 2015

Mimo, iż program przedsprzedaży nowego przetwornika cyfrowo-analogowego Mytek Brooklyn DAC był prowadzony wyłącznie do 1. listopada, uzyskaliśmy obietnicę od producenta, że z sympatii dla polskich klientów będziemy mogli go 'trochę' przedłużyć! Przedsprzedaż zatem w Musictoolz wciąż trwa, a do wszystkich przedsprzedażowych egzemplarzy dodajemy gratisowy zestaw kabli oraz przedłużoną gwarancję do 3 lat!
Mytek Brooklyn DAC: program przedsprzedaży

Program przedsprzedaży PREORDER, początkowo trwający tylko do 1. listopada 2015, w Musictoolz trwa nadal! 

Kupując Mytek Brooklyn DAC w cenie 1995 euro brutto (czyli 8650 pln brutto) w przedsprzedaży otrzymujesz darmowy, bonusowy zestaw okablowania: referencyjny hi-endowy kabel USB Mytek Metropolis wart $199 oraz dwa interkonekty RCA Mytek Metropolis RCA interconnects, każdy wart $99, wszystkie o długości 1 metra.

Ponadto wszystkie urządzenia kupione w Musictoolz posiadają przedłużoną gwarancję do 3 lat!

Egzemplarze zakupione w ramach programu przedsprzedaży PREORDER będą wysyłane do wszystkich uczestników programu w kolejności składanych zamówień. Wysyłka rozpocznie się jeszcze przed 24. grudnia 2015!

By złożyć zamówienie, napisz do nas na: sales@musictoolz.pl

« poprzedni następny »

Ta strona korzysta z plików cookie, które pomagają nam optymalizować korzystanie z serwisu. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK | Więcej informacji