Aktualności

MusicToolz Workshop Day @ RecPublica Studios

30 listopada 2014

Jeden z najlepiej brzmiących live roomów w Polsce. Zespół nagrywający na setkę, w składzie: perkusja, bas, gitara, klawisz, perkusjonalia, wokal oraz czołowy polski realizator Andrzej Karp. Trudno wymarzyć sobie lepsze warunki do poszerzenia praktycznej wiedzy na temat realizacji dźwięku.
MusicToolz Workshop Day @ RecPublica Studios

30 stycznia 2015 roku organizujemy w studiu RecPublica nietuzinkowe warsztaty. Będziecie mogli uczestniczyć w sesji prowadzonej przez Andrzeja Karpa, mającego do dyspozycji sprzęt najwyższej klasy, oraz świetnie przygotowany zespół Minimum Masy nagrywający na setkę. Jest to wyjątkowa okazja aby poznać tajniki rejestracji zespołu w dużym live roomie, omikrofonowania poszczególnych instrumentów, zgłębienia wszelkich niuansów toru akustycznego, jak i zapytać o wiele innych interesujących Was kwestii. Dzięki atmosferze panującej w Recpublice, jednym z najlepszym studiów nagrań w Polsce, z pewnością będzie to niezapomniany dzień.

Dla uczestników warsztatów przewidziane są specjalnie rabaty na sprzęt z oferty MusicToolz oraz losowanie nagród w dniu wydarzenia.

UWAGA!!! Liczba miejsc mocno ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Koszt: 399zł

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować na:

tel: +48 531 244 688
event@musictoolz.pl

« poprzedni następny »

Ta strona korzysta z plików cookie, które pomagają nam optymalizować korzystanie z serwisu. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK | Więcej informacji