Aktualności

GAP PRE-73 MK3 już dostępny!

15 czerwca 2015

GAP PRE-73 Mk3 to najnowsze wcielenie legendarnego przedwzmacniacza szwedzkiej firmy Golden Age Project. Zbudowany w oparciu o kultowe projekty Ruperta Neve’a z lat ’70 i ’80, podbił serca realizatorów na całym świecie dzięki uczciwej, klasycznej konstrukcji, nawiązującej do najlepszych, klasycznych rozwiązań Złotej Ery.
GAP PRE-73 MK3 już dostępny!

GAP PRE-73 Mk3 to najnowsze wcielenie legendarnego przedwzmacniacza szwedzkiej firmy Golden Age Project.

Zbudowany w oparciu o kultowe projekty Ruperta Neve’a z lat ’70 i ’80, niemal natychmiast podbił serca realizatorów na całym świecie dzięki uczciwej, klasycznej konstrukcji, nawiązującej do najlepszych, klasycznych rozwiązań Złotej Ery. Odnajdziecie w nim to, co konieczne, by uzyskać pełny, nasycony dźwięk o zdecydowanym charakterze. Zawdzięcza to  przede wszystkim trzem oddzielnym transformatorom: na wejściu mikrofonowym, liniowym, oraz na wyjściu. To rzadko spotykane rozwiązanie w tym przedziale cenowym, zwykle zarezerwowane dla drogich, profesjonalnych urządzeń.

GAP PRE-73 Mk3 pozwoli Wam się zbliżyć się do brzmienia, które odnajdziecie na wielu najważniejszych płytach nagranych na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

Trzecia, najnowsza edycja tego przedwzmacniacza została wzbogacona o wiele oczekiwanych funkcji.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym opisem tego modelu TUTAJ.

 

« poprzedni następny »

Ta strona korzysta z plików cookie, które pomagają nam optymalizować korzystanie z serwisu. Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK | Więcej informacji